Plast Eurasia İstanbul 2023| Changhe Chemical, sektördeki yeni büyümeyi desteklemek için yeni fosfit piyasaya sürüyor

2023-12-05

 

[İstanbul, Türkiye, 3 Aralık 2023] | Türkiye Uluslararası Plastik Endüstrisi Fuarı (Plast Eurasia İstanbul 2023) zamanında katılımcı olarak Changhe Kimya’da bulunacaktır. Bu fuarda sırasıyla PVC stabilizatör ve ABS pazarlarına yönelik özelleştirilmiş fosfit ürün ve çözümleri tanıtıldı. Daha istikrarlı ve verimli ürünlerle, sektörde yeni büyümeyi teşvik edildi. Ayrıca yeni fenol içermeyen fosfit serisi ürünler CHPHOS™ 8609 ve CHPHOS™ 8605 de bu fuarda görücüye çıkarıldı!

Changhe Kimya’nın ticari işlerden sorumlu Genel Müdürü Laura Lang, gazetecilere verdiği röportajda şunları söyledi: “Tıpkı insan cildinin oksidatif yaşlanmaya karşı korunması gerektiği gibi, PVC ürünleri ve ABS ürünlerinin de antioksidan kapasitelerini artırmak için katkı maddeleri kullanması gerekir. Changhe Kimya tarafından üretilen fosfit antioksidan, yüksek saflık, hidroliz direnci, düşük koku ve sararmaya karşı direnç özelliklerine sahiptir. Oksidasyon ve peroksitlerin ayrışmasından kaynaklanan polimerlerin sararmasını etkili bir şekilde önleyebilir. Aynı zamanda farklı pazarlara yönelik uygulamalar da vardır. Farklı fiyat ve özelliklere sahip ürünleri piyasaya sürmüş bulunmaktayız. Müşteri kalite gereksinimlerini karşılarken, müşterilere çeşitli maliyet düşürücü ve verimlilik artırıcı çözümler sunuldu. Örneğin, ABS'de CHPHOS™ 618'in uygulanması, müşterilerimiz tarafından oy birliğiyle kabul edildi. "

Ayrıca herkesin antioksidan ürünlere olan gereksinimi giderek arttıkça, özellikle PVC stabilizatör üreticileri son yıllarda çevre koruma, düşük koku, yüksek ısı direnci ve diğer özelliklere büyük önem vermektedir. 30 yılı aşkın süredir üretilen CHPHOS™ DPOP gibi geleneksel düşük safsızlık oranına sahip fosfit serisi ürünlere ek olarak, üst düzey pazara yönelik Changhe Kimya, CHPHOS™ 8609, CHPHOS™ 8605 ve diğer fenol içermeyen fosfit 2.0 ürünlerini piyasaya sürdü. Kimyasal yapı tasarımının başlangıcından itibaren performans daha kararlıdır. Daha çevre dostu hammadde ve kimyasal yapı optimizasyonu, yalnızca üst düzey pazarın performans ve çevre dostu sürdürülebilir kalkınma arayışını karşılamakla kalmıyor,

EU SVHC, OEKO-TEX 100 ve diğer gerekliliklere uymakta ve ayrıca kullanılan biyo bazlı malzemelerin oranını artırmaya ve karbon döngüsüne yardımcı olabilir.

Gelecekte Changhe Kimya’da "profesyonellik, kalite ve kazan-kazan" konseptini temel alacaktır. Yeni bir büyüme yaratmak için müşteriler ve ortaklarla el ele vereceğiz. Fosfit antioksidanları için sağlam bir temel oluşturmak amacıyla araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmaya devam edeceğiz. Daha fazla müşteriye daha iyi ürün ve hizmetler sunulacaktır. Bir alt müşteriler ve bizlerin ortak çabaları yoluyla, her kuruluşun, her evin daha güvenilir ve çevre dostu son ürünler kullanmasına imkan sağlayacağız.

Disclaimer: This article is reproduced from other media. The purpose of reprinting is to convey more information. It does not mean that this website agrees with its views and is responsible for its authenticity, and does not bear any legal responsibility. All resources on this site are collected on the Internet. The purpose of sharing is for everyone's learning and reference only. If there is copyright or intellectual property infringement, please leave us a message.
©copyright 2009-2020 Textiles Daily      Contact Us   SiteMap